Japonia #5, #6, #7, #8, #9 (DS)https://lh3.googleusercontent.com/-WyrXbBUFZYw/TiUnsOhVp4I/AAAAAAAAAYQ/slCdacpDolM/s800/Swap%252520007d.jpg


Data otrzymania: 18.07.2011

Kolekcja Gotochi Ani dziś powiększyła się i to znacznie. Dzięki prywatnej wymianie z Chikako. Ta postcrosserka zaskoczyła nas totalnie. Wysłaliśmy jej jedną pocztówkę z naszego miasta, długo czekaliśmy aż w końcu dostaliśmy e-maila że pocztówka dotarła i że Chikako dopiero teraz wyśle do nas. Troszkę się zmartwiliśmy że musimy jeszcze nie wiadomo ile czekać. No ale opłacała się czekanie. Nasza pocztówka bardzo spodobała się Chikako i w zamian przysłała nie jedną kartkę Gotochi a aż pięć. Trzy to normalnych kształtów Gotochi a dwie to tak jakby miniaturki tych większych. Wszystkie pochodzą z prefektury Saga.
Prefektura Saga - najmniejsza prefektura na Kiusiu, jest położona w północno-zachodniej części wyspy, granicząc z morzem Genkai i cieśniną Tsushima na północy oraz morzem Ariake na południu. Saga, znajdująca się blisko kontynentu azjatyckiego, odgrywała istotną rolę w handlu i kulturze w historii Japonii. Prefekturę cechują rozległe obszary wiejskie skupione wokół dwóch największych miast: Saga i Karatsu. Obszary rolnicze i lasy zajmują 68% powierzchni całej prefektury.

2 komentarze:

Aniusia pisze...

Jestem bardzo zadowolona z tej wymiany:)Pocztówki są prześliczne mam nadzieję że ucieszą Amelcie kiedy podrośnie:)

Petitek79 pisze...

Powiem tak: niecodzienne!

Prześlij komentarz